X

Wyszukiwarka portalu iFrancja

  • Oferta pracy | Ogrodnik / Praca w południowej Francji | Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże

Oferta pracy | Ogrodnik / Praca w południowej Francji | Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże

Region: Provence-alpes-cote-dazur

Miejsce ogłoszenia: Menton

Telefon:

Dodane przez: Alicja

Cena:

Wyświetlono: 388 razy

Treść ogłoszenia:

OPIS STANOWISKA
Poszukujemy osoby do pracy w naszym zespole. Z DOŚWIADCZENIEM.
Zajmujemy się projektowaniem, zakładaniem i utrzymywaniem pięknych śródziemnomorskich ogrodów.

WYMAGANIA
Doświadczenie w pracy w ogrodnictwie!!!!

– Musisz być niezależny, umieć pracować sam, podejmować decyzje / ale także umieć pracować w zespole
– Umiesz zapewnić utrzymanie ogrodów na bardzo wysokim poziomie
– Wymagane doświadczenie zawodowe
– Znajomość chorób roślin, oprysków, nawozów
– Wymagane prawo jazdy B (obsługa koparki będzie na plus)
– Obsługa i znajomość urządzeń tj. Kosiarka, , piła, nożyce elektryczne na wysięgniku, glebogryzarka itp.
-Znajomość języka obcego nie jest wymagana.

WYNAGRODZENIE
13€ na godzinę
Stała umowa o pracę po 3 miesiącach
Pomagamy w wynajęciu mieszkania.