X

Wyszukiwarka portalu iFrancja

Agencja pracy | Tłumacz j. francuskiego na terenie zakładu produkcyjnego | Kraj Loary

Region: Pays-de-la-loire

Miejsce ogłoszenia: Montoir de Bretagne

Telefon: +48 515472901

Dodane przez: Agnieszka

Cena: 0

Wyświetlono: 122 razy

Treść ogłoszenia:

GRH RECRUTEMENT (nr licencji 27250)
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Tłumacz j. francuskiego na terenie zakładu produkcyjnego
Montoir de Bretagne, północna Francja

Oferujemy
• Francuską umowę o pracę tymczasową – na podstawie przepisów francuskiego prawa pracy (kontrakt od 07.11.2022 na okres 2 miesięcy)
• Zakwaterowanie – darmowe
• Dodatkowe szkolenia w siedzibie klienta w zakresie obsługi stanowiska pracy
• Odzież robocza zapewniona przez klienta
• Wsparcie tłumacza na miejscu pracy przez pierwsze 2 miesiące
• Możliwość pobrania pierwszej zaliczki po przepracowanych 2 tygodniach, każda kolejna po 1 tyg.
• Zwrot kosztów podróży po zakończeniu kontraktu do 200€
• Zwrot za przejazdy z zakwaterowania do miejsca pracy

Twój zakres obowiązków
• Tłumaczenie ustne i pisemne zakresu obowiązków i dokumentacji technicznej związanej z branżą
• Wdrażanie kandydatów na miejscu pracy

Nasze wymagania
• Znajomość języka francuskiego w stopniu komunikatywnym (głównie słownictwo techniczne)
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Wymagane prawo jazdy kat. B + samochód
• Kandydat musi być zdolny do pracy w takim samym tempie jak pracownicy tymczasowi: dziennym lub zmianowym

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego:

Single offer

Szczegóły pod numerem:
+48 501 012 404
+48 515 472 901

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy