X

Wyszukiwarka portalu iFrancja

Agencja pracy | Technik utrzymania ruchu | Hauts-de-France

Region: Hauts-de-France

Miejsce ogłoszenia: Rancourt Francja

Telefon: +48 734 497 065

Dodane przez: Oliwia

Cena: 00

Wyświetlono: 95 razy

Treść ogłoszenia:

Technik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Francja, Rancourt

Opis stanowiska:

Praca w firmie specjalizującej się produkcją żywności.
Wykonywanie konserwacji prewencyjnej i naprawczej obiektów produkcyjnych i sprzętu.
Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania tego sprzętu (diagnozowanie i rozwiązywanie problemów, naprawy instalacji, przeprowadzanie modyfikacji urządzeń).
Wykonywanie dziennego i tygodniowego monitoringu instalacji.
Praca w systemie trzyzmianowym.
Co oferujemy:

Stawka: 17€ brutto/h + dodatki godzinowe.
Gwarancję stabilnej pracy.
Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h.
Bony żywnościowe do wykorzystania w polskich sklepach
Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
Bezpłatny transport do pracy – dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.
Czego oczekujemy:

Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Wiedza techniczna z zakresu mechaniki, spawalnictwa, hydrauliki i pneumatyki.
Umiejętność pracy w zespole.
Dodatkowymi atutami będą:

Prawo jazdy kat. B.
Certyfikat SEP.
Znajomość języka francuskiego.

APLIKUJ TUTAJ! http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/318577/3196/1/