X

Wyszukiwarka portalu iFrancja

  • Agencja pracy - Stolarz - okolice Albertville - Owernia-Rodan-Alpy

Agencja pracy – Stolarz – okolice Albertville – Owernia-Rodan-Alpy

Region: Auvergne-rhone-alpes

Miejsce ogłoszenia: Chambery

Telefon: +48607901622

Dodane przez: Patrycja

Cena:

Wyświetlono: 250 razy

INTERIMAX poszukuje kandydatów do podjęcia pracy jako Stolarz/cieśla lub stolarz budowlany/warsztatowy

Miejsca pracy: Rejon Alpejski – Chambery, Albertville, Les Rousses lub okolice St. Tropez

Oferujemy:
• legalne zatrudnienie w oparciu o francuski kontrakt
• wynagrodzenie ok. 2200€ – 2600€ netto
• zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€
• zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
• bezpłatne zakwaterowanie
• możliwość otrzymania zaliczki
• opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem

Zadania:
• praca na budowie lub na warsztacie
• montaż stolarki wewnętrznej (parkiety, listwy przypodłogowe, meble, sufity, boazeria)
• montaż bardaży (deska obiciowa)
• obsługa elektronarzędzi i maszyn do obróbki drewna
• prace ogólnobudowlane
• przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:
• doświadczenie w pracy jako stolarz
• biegła obsługa elektronarzędzi
• dokładność, precyzyjność, estetyka wykonania
• mile widziana znajomość francuskiego lub angielskiego
• mile widziane posiadanie prawa jazdy
Skontaktuj się z nami: rekrutacja.zagranica@interimax.com

Administratorem danych pozyskanych w trakcie procesu rekrutacyjnego jest HRBC Group Sp. z o.o. Dane będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przesłanie do nas zgłoszenia rekrutacyjnego będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Pełną informacje o przetwarzaniu danych osobowych, znajdą Państwo na stronie internetowej www. interimax. com w zakładce Polityka Prywatności.
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.