X

Wyszukiwarka portalu iFrancja

Agencja pracy – Spawanie zbrojeń- Francja – Kraj Loary

Region: Pays-de-la-loire

Miejsce ogłoszenia: Tours Francja

Telefon: 664999425

Dodane przez: Grupa Mobility

Cena:

Wyświetlono: 140 razy

Treść ogłoszenia:

SPAWACZ ZBROJEŃ – PREFABRYKATY

Zadania:

• Spawanie elementów stalowych w oparciu o rysunek techniczny
• Przygotowywanie elementów dla zbrojarzy (praca na hali)
• Możliwa praca na budowie

Wymagania:

• Doświadczenie w prefabrykacji stali zbrojeniowej min. 3 lata
• Doświadczenie przy spawaniu (miłe widziane aktualne certyfikaty spawacza)
• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Praca polega na spawaniu półautomatem zbrojeń oraz na sczepianiu elementów.

Dojazd do pracy samochodem służbowym, koszt dojazdów pokrywa Pracodawca.

Kontrakt na 13 miesięcy.
Wynagrodzenie + premie
Zakwaterowanie zapewnione, koszt pokrywa Pracodawca.
Umowa francuska.
Premia na koniec kontraktu oraz premia za dodatek urlopowy.
Dieta.

Mile widziane prawo jazdy i znajomość języka francuskiego.