X

Wyszukiwarka portalu iFrancja

Agencja pracy | Spawacz – Monter | Grand Est

Region: Grand-Est

Miejsce ogłoszenia: Basse-Ham

Telefon: +48 734497065

Dodane przez: Magdalena

Cena:

Wyświetlono: 20 razy

Treść ogłoszenia:

Opis stanowiska:

Praca w firmie zajmującej się produkcją zabezpieczeń ze stali zwykłej, do drabin i schodów zewnętrznych przemysłowych.
Spawanie elementów drzwi i schodów metalowych metodą MIG/MAG.
Montowanie elementów schodów metalowych, konstrukcji pod schody, drzwi zabezpieczających drabiny.
Praca na podstawie rysunku technicznego.
Praca od poniedziałku do czwartku, blisko niemieckiej granicy, w polskojęzycznym zespole.
Co oferujemy:

Wynagrodzenie: 2000€ netto/miesięcznie.
Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
Bezpłatny transport do pracy – dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 160h.
Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.
Czego oczekujemy:

Min. 3 lata doświadczenia jako spawacz i monter.
Znajomość i umiejętność czytania rysunku technicznego.
Certyfikatów spawalniczych – metoda MIG/MAG.
Dodatkowym atutem będzie:

Możliwość wyjazdu własnym samochodem.
Znajomość języka francuskiego.

Dodatkowe informacje:
Praca od zaraz!