X

Wyszukiwarka portalu iFrancja

Agencja pracy | Spawacz MIG/MAG | Kraj Loary

Region: Pays-de-la-loire

Miejsce ogłoszenia: Laval

Telefon: +48 795993879

Dodane przez: Arkadiusz

Cena:

Wyświetlono: 103 razy

Treść ogłoszenia:

Opis stanowiska:
– praca na zakładzie zajmującym się produkcją elementów do maszyn rolniczych.
– spawanie i montaż kabin rolniczych,
– prace ślusarskie,
– montaż na podstawie rysunku technicznego,
– spawanie elementów metodami MIG-MAG

Wymagania
– co najmniej 2-letnie udokumentowane doświadczenie jako spawacz w metodzie MIG/MAG
– mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji
– dobra znajomość pracy na podstawie rysunku technicznego
– umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich
– możliwość wyjazdu do Francji własnym samochodem

Oferujemy:
– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
– atrakcyjna stawka godzinowa + dodatki
– zwrot kosztów za przejazd Polska – Francja
– bezpłatne zakwaterowanie oraz dojazdy z miejsca zakwaterownia do miejsca pracy
– nadgodziny płatne o 25% i 50% więcej
– opiekę polskiego rekrutera oraz koordynatora również po rozpoczęciu