X

Wyszukiwarka portalu iFrancja

Agencja pracy | Ślusarz/Spawacz Elektroda 111 | Kraj Loary

Region: Pays-de-la-loire

Miejsce ogłoszenia: Saint - Nazaire

Telefon: +33695152795

Dodane przez: Kaczmarek Renata

Cena: 2300€ net

Wyświetlono: 97 razy

Furnipol Sarl, jako agencja rekrutacyjna, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Slusarz/Spawacz Elektroda 111

Miejsce pracy: Francja – okolice Nantes / Saint-Nazaire

Opis stanowiska pracy:
– praca na stoczni: montaz i spawanie torow kablowych
– prace ślusarskie
– montaż na podstawie rysunku technicznego
– spawanie elementów elektroda

Wymagania:
– co najmniej 3-letnie udokumentowane doświadczenie jako spawacz w metodzie 111
– mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji
– dobra znajomość pracy na podstawie rysunku technicznego
– umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich

Oferujemy:
– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę stala na warunkach francuskich
– nadgodziny płatne o 25% i 50% więcej ( praca do 48h tydzień)

Zagwarantowane i dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy na koszt pracownika

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@furnipol.com wpisując w tytule nazwę stanowiska.