X

Wyszukiwarka portalu iFrancja

  • Agencja pracy - Pracownik og├│lnobudowlany/ Murarz- renowacje - Owernia-Rodan-Alpy

Agencja pracy – Pracownik og├│lnobudowlany/ Murarz- renowacje – Owernia-Rodan-Alpy

Region: Auvergne-rhone-alpes

Miejsce ogłoszenia: Chambery

Telefon: +48697800757

Dodane przez: Ewa

Cena:

Wy┼Ťwietlono: 193 razy

Tre┼Ť─ç og┼éoszenia:

INTERIMAX poszukuje os├│b do podj─Öcia pracy jako Pracownik og├│lnobudowlany/ Murarz.
Miejsce pracy: rejon Alpejski

Oferujemy:
ÔÇó legalne zatrudnienie- francuski kontrakt
ÔÇó stawk─Ö godzinow─ů + 10% premii do pensji (prime precarite)
ÔÇó nadgodziny p┼éatne +25% i +50% do stawki
ÔÇó dodatek ┼╝ywieniowy 9,40ÔéČ netto/ dzie┼ä pracy
ÔÇó samoch├│d s┼éu┼╝bowy na dojazdy do pracy
ÔÇó bezp┼éatne zakwaterowanie
ÔÇó mo┼╝liwo┼Ť─ç otrzymania zaliczki
ÔÇó zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80ÔéČ
ÔÇó zawsze terminow─ů wyp┼éat─Ö wynagrodzenia
ÔÇó mo┼╝liwo┼Ť─ç podj─Öcia pracy na ca┼éy sezon (do jesieni)
ÔÇó opiek─Ö zdalnego, francuskoj─Özycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
ÔÇó pomoc w dope┼énieniu formalno┼Ťci zwi─ůzanych z zatrudnieniem

Zadania:
ÔÇó renowacja budynk├│w
ÔÇó murowanie nowych budynk├│w od podstaw
ÔÇó betonowanie
ÔÇó przestrzeganie przepis├│w BHP i porz─ůdku w miejscu pracy
ÔÇó praca w ekipie francuskiej

Wymagania:
ÔÇó do┼Ťwiadczenie og├│lnobudowlane (w tym prace murarskie)
ÔÇó mile widziana znajomo┼Ť─ç j. francuskiego lub angielskiego pozwalaj─ůca na swobodn─ů komunikacj─Ö w pracy
ÔÇó og├│lna sprawno┼Ť─ç fizyczna (praca fizyczna)

Skontaktuj si─Ö z nami: rekrutacja.zagranica@interimax.com

+48 697 800 757

Administratorem danych pozyskanych w trakcie procesu rekrutacyjnego jest HRBC Group Sp. z o.o. Dane b─Öd─ů przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przes┼éanie do nas zg┼éoszenia rekrutacyjnego b─Ödzie r├│wnoznaczne z wyra┼╝eniem zgody na przetwarzanie danych. Maj─ů Pa┼ästwo prawo do ┼╝─ůdania dost─Öpu do danych, ich sprostowania, ┼╝─ůdania usuni─Öcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo do ┼╝─ůdania przeniesienia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo cofni─Öcia wyra┼╝onej zgody. Pe┼én─ů informacje o przetwarzaniu danych osobowych, znajd─ů Pa┼ästwo na stronie internetowej www. interimax. com w zak┼éadce Polityka Prywatno┼Ťci.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Wy┼Ťlij wiadomo┼Ť─ç do osoby kt├│ra doda┼éa og┼éoszenie