X

Wyszukiwarka portalu iFrancja

  • Agencja pracy - Pracownik ogólnobudowlany/ Murarz- renowacje - Owernia-Rodan-Alpy

Agencja pracy – Pracownik ogólnobudowlany/ Murarz- renowacje – Owernia-Rodan-Alpy

Region: Auvergne-rhone-alpes

Miejsce ogłoszenia: Chambery

Telefon: +48697800757

Dodane przez: Ewa

Cena:

Wyświetlono: 263 razy

INTERIMAX poszukuje osób do podjęcia pracy jako Pracownik ogólnobudowlany/ Murarz.
Miejsce pracy: rejon Alpejski

Oferujemy:
• legalne zatrudnienie- francuski kontrakt
• stawkę godzinową + 10% premii do pensji (prime precarite)
• nadgodziny płatne +25% i +50% do stawki
• dodatek żywieniowy 9,40€ netto/ dzień pracy
• samochód służbowy na dojazdy do pracy
• bezpłatne zakwaterowanie
• możliwość otrzymania zaliczki
• zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€
• zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
• możliwość podjęcia pracy na cały sezon (do jesieni)
• opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z zatrudnieniem

Zadania:
• renowacja budynków
• murowanie nowych budynków od podstaw
• betonowanie
• przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy
• praca w ekipie francuskiej

Wymagania:
• doświadczenie ogólnobudowlane (w tym prace murarskie)
• mile widziana znajomość j. francuskiego lub angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w pracy
• ogólna sprawność fizyczna (praca fizyczna)

Skontaktuj się z nami: rekrutacja.zagranica@interimax.com

+48 697 800 757

Administratorem danych pozyskanych w trakcie procesu rekrutacyjnego jest HRBC Group Sp. z o.o. Dane będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przesłanie do nas zgłoszenia rekrutacyjnego będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Pełną informacje o przetwarzaniu danych osobowych, znajdą Państwo na stronie internetowej www. interimax. com w zakładce Polityka Prywatności.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.