X

Wyszukiwarka portalu iFrancja

Agencja pracy | Pracownik fizyczny (pakowanie i malowanie choinek) | Burgundia-Franche-Compté

Region: Bourgogne-franche-comte

Miejsce ogłoszenia: Dijon

Telefon:

Dodane przez: Sławek

Cena:

Wyświetlono: 118 razy

Treść ogłoszenia:

Pracownik fizyczny (pakowanie i malowanie choinek)

Miejsce pracy: Francja, okolice Dijon

Obowiązki
pakowanie choinek i stojaków na palety
przygotowanie palet do transportu
malowanie choinek metodą natryskową

Wymagania:
doświadczenie w pracach fizycznych
dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz
badania lekarskie na podstawie naszego skierowania

Oferujemy:
legalne zatrudnienie na terenie Francji
umowę o pracę tymczasową do końca listopada
11, 80 EUR brutto / godz. (35 godzinny tygodniowy wymiar czasu pracy)
nadgodziny płatne extra (powyżej 35 godz. stawka 14, 75 EUR brutto / h, powyżej 43 godz. stawka 17, 70 EUR brutto / h)
zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
składki ZUS opłacane od średniej krajowej
bezpłatne zakwaterowanie
częściowy zwrot kosztów podróży do Francji