X

Wyszukiwarka portalu iFrancja

Agencja pracy | Poszukujemy murarzy do Francji | Owernia-Rodan-Alpy

Region: Auvergne-rhone-alpes

Miejsce ogłoszenia: Aurillac

Telefon: 451167670

Dodane przez: Aneta

Cena:

Wyświetlono: 102 razy

Treść ogłoszenia:

GRH RECRUTEMENT (nr licencji 27250)
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Murarz tradycyjny
Francja, Aurillac

Oferujemy
• Umowa o pracę tymczasową – zatrudnienie na warunkach francuskich
• Zakwaterowanie opłacane przez klienta
• Miesięczne wynagrodzenie na konto
• Zdalny proces rekrutacji
• Wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu

Twój zakres obowiązków
• Przygotowywanie, zbrojenie i wylewanie fundamentów
• Montaż prefabrykatów, podłóg, schodów, parapetów
• Montaż ścian z bloczków, cegieł lub siporexu
• Szalowanie i zalewanie nadproży, słupków i belek
• Wylewanie płyty fundamentowej, stropu
• Prace wykończeniowe: regipsy, powłoki, progi

Nasze wymagania
• Znajomość języka francuskiego w ekipie 2/3 osobowej – (1os.w każdej ekipie)
• Doświadczenie minimum 1rok.
• Umiejętność odczytywania planów oraz wykonywanie obliczeń geometrycznych