X

Wyszukiwarka portalu iFrancja

Agencja pracy – Oferta pracy dla operatorów CNC : giętarki / obróbki skrawaniem – Bretania

Region: Bretagne

Miejsce ogłoszenia: Acigne

Telefon: +48 604 297 719

Dodane przez: Bożena Wszołek

Cena: 1900 - 2000 netto

Wyświetlono: 145 razy

Domino Polska Sp. z o.o. agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego w chwili obecnej dla swojego klienta – wiodącego producenta części dla branży rolniczej we Francji , prowadzi rekrutację na stanowisko :

Operator maszyn CNC : giętarki do blach / obróbki skrawaniem

Obowiązki :
• obsługa maszyn CNC :
– TRUMF CNC (TRU Bend 5085 ; TRU Bend V230 )
– JEAN PIERROT CNC (MANEO 450T)
– LVD CNC
• gięcie detali na prasie krawędziowej,
• przygotowanie i obsługę prasy krawędziowej CNC
• wprowadzanie korekt do programów.
• praca z rysunkiem technicznym i narzędziami pomiarowymi.
• dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi.
• wykonywanie detali jednostkowych i serii oraz kontrola jakościowa produkowanych elementów zgodnie z
dokumentacją techniczną.
• kontrola detali pod względem wymiarowym.
• dbanie o wysoką jakość i efektywność produkcji.
• zapewnienie realizacji zamówień zgodnie z harmonogramem,

Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku min 3 lata , na w/w maszynach
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej – znajomość rysunku technicznego
• umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
• podstawowa wiedza z zakresu obróbki skrawaniem
• sumienność, punktualność i dobra organizacja pracy.
• wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• umowę o pracę na warunków francuskich w firmie z długoletnią tradycją
• pracę w pełnym wymiarze godzin w systemie dwuzmianowym
• możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia specjalistyczne
• pracę na nowoczesnych maszynach sterowanych numerycznie
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności, ok. 1900 -2000 euro / m-c netto
• zagwarantowane i opłacone zakwaterowanie o wysokim standardzie mieszkaniowym