X

Wyszukiwarka portalu iFrancja

Agencja pracy | Monter rurociągów | Bretania

Region: Bretagne

Miejsce ogłoszenia: Concarneau

Dodane przez: Agnieszka

Cena:

Wyświetlono: 88 razy

Oferta pracy na czas nieokreślony, GRH Recrutement (nr licencji 27250)
Obecnie dla Naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Monter rurociągów okrętowych

Miejsce pracy: Concarneau, Bretania, Francja

Profil:

• Dobre widzenie przestrzenne
• Doświadczenie w przemyśle stoczniowym
• Mile widziane uprawnienia na suwnice, zwyżki i wózki widłowe
• Umiejętność czytania planów
• Znajomość funkcjonowania układu napędowego i narzędzi
• Znajomość języka francuskiego w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie
• Chęć przeprowadzki do Francji
• Mile widziane posiadanie prawa jazdy

Zakres obowiązków:

• Budowa rurociągów dla przepływu oleju, wody i paliwa ze stali nierdzewnej lub naprawa istniejących sieci zgodnie z przewidywanymi potrzebami
• Montaż i spawanie rur
• Kontrola sieci i przeprowadzanie prób ciśnieniowych
• Sporządzanie raportów z każdej interwencji
• Czytanie planów okrętowych

Oferujemy:

• Stałe zatrudnienie na warunkach francuskich – CDI
• Zapewnione zakwaterowanie przez klienta przez pierwsze 3 miesiące
• Zarobki od 2400 euro na rękę (bez nadgodzin)
• Możliwość pracy w nadgodzinach (do 48 godzin przepracowanych)
• Narzędzia oraz odzież roboczą

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji za pomocą formularza kontaktowego:

Szczegóły pod numerem: +48 515 472 901

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”