X

Wyszukiwarka portalu iFrancja

  • Agencja pracy - Monter KG - okolice Strasbourga/Metz - Grand Est

Agencja pracy – Monter KG – okolice Strasbourga/Metz – Grand Est

Region: Grand-Est

Miejsce ogłoszenia: Strasbourg

Telefon: +48605 265 750

Dodane przez: Joanna

Cena:

Wyświetlono: 204 razy

INTERIMAX poszukuje kandydatów do podjęcia pracy jako Monter płyt KG

Miejsca pracy: Metz, Strasbourg, okolice Nantes

Oferujemy:
• legalne zatrudnienie w oparciu o francuski kontrakt
• wynagrodzenie ok. 2100€ – 2500€ netto
• zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€
• zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
• bezpłatne zakwaterowanie
• możliwość otrzymania zaliczki
• opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem

Zadania:
• praca w różnych budynkach w zależności od budowy (hotele, mieszkania, szkoły)
• stawianie ścian z płyt kartonowo – gipsowych
• wykonywanie sufitów podwieszanych
• stawianie profili montażowych
• praca z rysunkiem technicznym
• przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:
• doświadczenie w pracy jako monter KG
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• samodzielność
• dokładność, precyzyjność, estetyka wykonania
• mile widziana znajomość francuskiego lub angielskiego
• mile widziane posiadanie prawa jazdy
Skontaktuj się z nami: rekrutacja.zagranica@interimax.com

Administratorem danych pozyskanych w trakcie procesu rekrutacyjnego jest HRBC Group Sp. z o.o. Dane będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przesłanie do nas zgłoszenia rekrutacyjnego będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Pełną informacje o przetwarzaniu danych osobowych, znajdą Państwo na stronie internetowej www. interimax. com w zakładce Polityka Prywatności.
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.