X

Wyszukiwarka portalu iFrancja

Agencja pracy | Monter fasad | Nowa Akwitania

Region: Nouvelle-aquitaine

Miejsce ogłoszenia: Nantes

Telefon: 0048 501012404

Dodane przez: Aneta

Cena: 0

Wyświetlono: 31 razy

Treść ogłoszenia:

GRH RECRUTEMENT (nr licencji 27250)
Prowadzi rekrutację na stanowisko:
Monter fasad
(praca na różnych budowach w regionie La Rochelle, Francja)

Co obejmuje oferta pracy?
• Francuską umowę o pracę tymczasową – składki oraz podatki odprowadzane we Francji
• Wynagrodzenie w EURO wypłacane co miesiąc (możliwość nadgodzin)
• Niezbędne narzędzia do pracy
• Darmowe zakwaterowanie oraz dodatek żywieniowy
• Zwrot kosztów podróży
• Zdalny system rekrutacji

Twój zakres obowiązków:
• Montaż i cięcie stalowych pokryć dachowych, okładzin blaszanych na budynkach oraz domach mieszkalnych
• Praca na wysokościach- zwyżka

Oczekiwania:
• Wymagane doświadczenie min. 1rok
• Własny samochód na wyjazd
• Mile widziana znajomość języka francuskiego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą formularza kontaktowego:

Single offer

Szczegóły pod numerem:
+48 501 012 404
+48 515 472 901

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”