X

Wyszukiwarka portalu iFrancja

Agencja pracy | Montaż okien – Francja | Kraj Loary

Region: Pays-de-la-loire

Miejsce ogłoszenia: Les Herbiers

Telefon:

Dodane przez: Grupa Mobility

Cena:

Wyświetlono: 99 razy

Naszym klientem jest firma poszukująca pracowników do produkcji okien i drzwi aluminiowych.

Opis stanowiska:
 praca na linii produkcyjnej, montażowej według ustalonego tempa pracy
 praca polega na montażu elementów, następnie oprawieniu tych elementów oraz składaniu okien i drzwi z rożnego rodzaju
części wysokiej jakości lakierowanego aluminium
 prace wykonuje się zespołowo
 składanie okien i drzwi ze specjalnymi przyssawkami

Wymagania:
 doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 chęć wyjazdu za granicę
 umiejętności manualne i umiejętność używania wkrętarki, śrubokręta
 precyzja w posługiwaniu się narzędziami służącymi do składania okien i drzwi biorąc pod uwagę na wysoką jakość elementów
używanych do produkcji
 umiejętność obsługiwania wózka do przewożenia palet
 odpowiedzialne wykonywanie powierzonych obowiązków
 mile widziana znajomość języka francuskiego lub angielskiego

Oferujemy:
 pracę w dużej, stabilnej i znanej firmie
 zatrudnienie na warunkach francuskich bądź polskich
 zakwaterowanie zapewnione przez klienta
 pomoc w załatwianiu formalności przed wyjazdem
 wsparcie językowe podczas pobytu za granicą

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz francuskim z dopiskiem PRODUKCJA OKIEN na adres email:info@grupamobility.eu