X

Wyszukiwarka portalu iFrancja

Agencja pracy | Kontroler jakości | Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże

Region: Provence-alpes-cote-dazur

Miejsce ogłoszenia: Marignane

Dodane przez: Agnieszka

Cena:

Wyświetlono: 131 razy

Treść ogłoszenia:

GRH Recrutement (nr licencji 27250)
Obecnie dla Naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Specjalista ds. kontroli jakości

Miejsce pracy: Marignane, Francja

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Profil:

• Doświadczenie na stanowisku kontroler jakości min. 3 lata
• Znajomość języka francuskiego w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie
• Mile widziane posiadanie prawa jazdy

Zakres obowiązków:

• Sprawdzanie i kontrola części i zespołów obrabianych mechanicznie śmigłowca
• Pisanie raportów o niezgodnościach, propozycje i wdrażanie działań korygujących.
• Codziennie monitorowanie jakości

Oferujemy:

• Kontrakt francuski na okres 6 miesięcy – OD ZARAZ
• Zapewnione zakwaterowanie przez klienta
• Stawka podstawowa od 13 € brutto/ godz + nadgodziny
• Dieta żywieniowa 20 € netto za każdy dzień pracy
• Premia zmianowa 13,50€ brutto/ dzień (jeśli dotyczy)
• Samochód służbowy + karta paliwowa
• Narzędzia oraz odzież roboczą
• Możliwość pobierania zaliczek co tygodniowo jeśli masz taką potrzebę
• Zwrot kosztów za podróż

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji za pomocą formularza kontaktowego:

Szczegóły pod numerem: + 48 515 472 901

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”