X

Wyszukiwarka portalu iFrancja

Agencja pracy | Hydraulik | Region Centralny-Dolina Loary

Region: Centre

Miejsce ogłoszenia: Orléans

Telefon:

Dodane przez: Joanna

Cena:

Wyświetlono: 50 razy

Francuska agencja pracy AB2PRO działająca na rynku budowlanym od ponad 10 lat, poszukuje kandydatów na stanowisko:

HYDRAULIK

Opis stanowiska :
– Montaż instalacji sanitarnych, wodociągowych i centralnego ogrzewania
– Montaż i podłączenie urządzeń sanitarnych
– Lutowanie

Wymagania:
– Minimum 2-letnie doświadczenie w zawodzie
– Mile widziana jest znajomość języka francuskiego
– Wymagany własny samochód na dojazdy do pracy (1 auto na ekipę)
– Podręczne narzędzia i ubranie robocze (kask, buty ochronne) na rozpoczęcie pracy

Oferujemy :
– Kontrakt na francuskich warunkach (ubezpieczenie socjalne i zdrowotne, składki emerytalne, podatki odprowadzane we Francji)
– Do 43 godzin pracy tygodniowo
– Kontrakt na min. 4 tygodnie
– Zakwaterowanie gwarantowane
– Opieka koordynatora polskojęzycznego: tłumaczenia i administracja
– Ubranie robocze po upływie 2 tygodni pracy

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji na kj@ab2pro.com