X

Wyszukiwarka portalu iFrancja

Agencja pracy – Hydraulik budowlany – Île-de-France

Region: Île-de-France

Miejsce ogłoszenia: Paryż

Telefon: 603723949

Dodane przez: In temporis

Cena:

Wyświetlono: 216 razy

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Hydraulik

Zakres obowiązków:

Montaż instalacji sanitarnych, wodociągowych i centralnego ogrzewania.
Montaż elementów instalacji sanitarnych (umywalki, WC, wanny, prysznice,zlewozmywaki, krany), montaż różnego rodzaju zaworów,
Montaż grzejników.
Łączenie elementów sieci kanalizacyjnych.
Prace instalacyjne wykonywane w budynkach mieszkalnych.

Wymagania:

Udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku, min. 3 lata.
Umiejętność czytania rysunku technicznego, pracy z planem.
Samodzielność, chęć do pracy i zaangażowanie.
Dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz.
Mile widziane auto dyspozycyjne na wyjazd.
Status ubezpieczeniowy w Polsce (min 30 dni ubezpieczenia do wydania dokumentu A1).

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową.
Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.
Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, maksymalna stawka godzinowa 13,00 € brutto/h + dietę wyżywieniową 11,00 € netto plus dodatki do stawki godzinowej.
Bezpłatne zakwaterowanie.
Dofinansowanie kosztów podróży.
Premia amortyzacyjna oraz kilometrówka dla osoby dysponującej autem.
Dodatkowe wynagrodzenie – program poleceń pracowniczych: za każdą poleconą nową osobę, która przepracuje min. 30 dni, przysługuje bonus w wysokości 100 EUR brutto.
Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.

Licencja Agencji nr 1954.

Oferta pracy tymczasowej.