X

Wyszukiwarka portalu iFrancja

  • Agencja pracy - Dekarz/ Cieśla- różne lokalizacje! - Owernia-Rodan-Alpy

Agencja pracy – Dekarz/ Cieśla- różne lokalizacje! – Owernia-Rodan-Alpy

Region: Auvergne-rhone-alpes

Miejsce ogłoszenia: Chambery

Telefon: +48697800757

Dodane przez: Ewa

Cena:

Wyświetlono: 193 razy

INTERIMAX poszukuje kandydatów do podjęcia pracy jako Dekarz lub Cieśla dachowy.

Miejsca pracy: Chambery, Strasbourg, okolice Albertville

Oferujemy:
• legalne zatrudnienie w oparciu o francuski kontrakt
• wynagrodzenie ok. 2500€ netto
• zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€
• zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
• bezpłatne zakwaterowanie
• możliwość otrzymania zaliczki
• opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem

Zadania:
• montaż pokryć dachowych: blachodachówka, dachówka ceramiczna, blacha
• na wybranych budowach uszczelnianie papą termozgrzewalną, montaż więźby, montaż okien połaciowych
• obsługa elektronarzędzi
• praca na wysokości powyżej 3m
• przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:
• doświadczenie w pracy jako dekarz/ cieśla dachowy
• biegła obsługa elektronarzędzi
• dokładność, precyzyjność, estetyka wykonania
• brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości
• mile widziana znajomość francuskiego (praca w ekipach francuskich lub polsko- francuskich)

Skontaktuj się z nami: rekrutacja.zagranica@interimax.com

Administratorem danych pozyskanych w trakcie procesu rekrutacyjnego jest HRBC Group Sp. z o.o. Dane będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przesłanie do nas zgłoszenia rekrutacyjnego będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Pełną informacje o przetwarzaniu danych osobowych, znajdą Państwo na stronie internetowej www. interimax. com w zakładce Polityka Prywatności.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.