X

Wyszukiwarka portalu iFrancja

MŚ 2022 – Zobacz kiedy gra Francja – terminarz dzień po dniu wszystkich meczów

MŚ 2022 – Zobacz kiedy gra Francja – terminarz dzień po dniu wszystkich meczów

Artykuł wprowadzono: 18 listopada 2022

Polscy piłkarze rozpoczną udział w mistrzostwach świata w Katarze od spotkania z Meksykiem 22 listopada. Cztery dni później zmierzą się z Arabią Saudyjską, a na koniec fazy grupowej zagrają z Argentyną 30 listopada. Turniej potrwa do 18 grudnia.

Runda grupowa potrwa od 20 listopada do 2 grudnia, a już następnego dnia zaplanowane pierwsze spotkania 1/8 finału, która zainuaguruje fazę pucharową. Mecz o brązowy medal zaplanowano na 17 grudnia, a finał odbędzie się dzień później.

Dni wolne od meczów to 7, 8, 11, 12, 15 i 16 grudnia.

Terminarz piłkarskich mistrzostw świata w Katarze (godziny według czasu polskiego):

niedziela, 20 listopada
grupa A: Katar - Ekwador              (godz. 17.00, Al-Chaur)

poniedziałek, 21 listopada
grupa B: Anglia - Iran                (14.00, Ar-Rajjan)
grupa A: Senegal - Holandia           (17.00, Ad-Dauha)
grupa B: USA - Walia                  (20.00, Ar-Rajjan)

wtorek, 22 listopada
grupa C: Argentyna - Arabia Saudyjska (11.00, Ad-Da'ajin)
grupa D: Dania - Tunezja              (14.00, Ad-Dauha)
grupa C: Meksyk - Polska              (17.00, Ad-Dauha)
grupa D: Francja - Australia          (20.00, Al-Wakra)

środa, 23 listopada
grupa F: Maroko - Chorwacja           (11.00, Al-Chaur)
grupa E: Niemcy - Japonia             (14.00, Ar-Rajjan)
grupa E: Hiszpania - Kostaryka        (17.00, Ad-Dauha)
grupa F: Belgia - Kanada              (20.00, Ar-Rajjan)

czwartek, 24 listopada
grupa G: Szwajcaria - Kamerun         (11.00, Al-Wakra)
grupa H: Urugwaj - Korea Płd.         (14.00, Ad-Dauha)
grupa H: Portugalia - Ghana           (17.00, Ad-Dauha)
grupa G: Brazylia - Serbia            (20.00, Ad-Da'ajin)

piątek, 25 listopada
grupa B: Walia - Iran                 (11.00, Ar-Rajjan)
grupa A: Katar - Senegal              (14.00, Ad-Dauha)
grupa A: Holandia - Ekwador           (17.00, Ar-Rajjan)
grupa B: Anglia - USA                 (20.00, Al-Chaur)

sobota, 26 listopada
grupa D: Tunezja - Australia          (11.00, Al-Wakra)
grupa C: Polska - Arabia Suadyjska    (14.00, Ad-Dauha)
grupa D: Francja - Dania              (17.00, Ad-Dauha)
grupa C: Argentyna - Meksyk           (20.00, Ad-Da'ajin)

niedziela, 27 listopada
grupa E: Japonia - Kostaryka          (11.00, Ar-Rajjan)
grupa F: Belgia - Maroko              (14.00, Ad-Dauha)
grupa F: Chorwacja - Kanada           (17.00, Ar-Rajjan)
grupa E: Hiszpania - Niemcy           (20.00, Al-Chaur)

poniedziałek, 28 listopada
grupa G: Kamerun - Serbia             (11.00, Al-Wakra)
grupa H: Korea Płd. - Ghana           (14.00, Ad-Dauha)
grupa G: Brazylia - Szwajcaria        (17.00, Ad-Dauha)
grupa H: Portugalia - Urugwaj         (20.00, Ad-Da'ajin)

wtorek, 29 listopada
grupa A: Holandia - Katar             (16.00, Al-Chaur)
grupa A: Ekwador - Senegal            (16.00, Ar-Rajjan)
grupa B: Walia - Anglia               (20.00, Ar-Rajjan)
grupa B: Iran - USA                   (20.00, Ad-Dauha)

środa, 30 listopada
grupa D: Australia - Dania            (16.00, Al-Wakra)
grupa D: Tunezja - Francja            (16.00, Ad-Dauha)
grupa C: Polska - Argentyna           (20.00, Ad-Dauha)
grupa C: Arabia Saudyjska - Meksyk    (20.00, Ad-Da'ajin)

czwartek, 1 grudnia
grupa F: Chorwacja - Belgia           (16.00, Ar-Rajjan)
grupa F: Kanada - Maroko              (16.00, Ad-Dauha)
grupa E: Japonia - Hiszpania          (20.00, Ar-Rajjan)
grupa E: Kostaryka - Niemcy           (20.00, Al-Chaur)

piątek, 2 grudnia
grupa H: Ghana - Urugwaj              (16.00, Al-Wakra)
grupa H: Korea Płd. - Portugalia      (16.00, Ad-Dauha)
grupa G: Serbia - Szwajcaria          (20.00, Ad-Dauha)
grupa G: Kamerun - Brazylia           (20.00, Lusail)

sobota, 3 grudnia
1/8 finału: 1. w gr. A - 2. w gr. B   (16.00, Ar-Rajjan)
1/8 finału: 1C - 2D                   (20.00, Ar-Rajjan)

niedziela, 4 grudnia
1/8 finału: 1D - 2C                   (16.00, Ad-Dauha)
1/8 finału: 1B - 2A                   (20.00, Al-Chaur)

poniedziałek, 5 grudnia
1/8 finału: 1E - 2F                   (16.00, Al-Wakra)
1/8 finału: 1G - 2H                   (20.00, Ad-Dauha)

wtorek, 6 grudnia
1/8 finału: 1F - 2E                   (16.00, Ad-Dauha)
1/8 finału: 1H - 2G                   (20.00, Ad-Da'ajin)

piątek, 9 grudnia
1/4 finału (I): 1E/2F - 1G/2H         (16.00, Ad-Dauha)
1/4 finału (II): 1A/2B - 1C/2D        (20.00, Ad-Da'ajin)

sobota, 10 grudnia
1/4 finału (III): 1F/2E - 1H/2G       (16.00, Ad-Dauha)
1/4 finału (IV): 1B/2A - 1D/2C        (20.00, Al-Chaur)

wtorek, 13 grudnia
półfinał: zwycięzca I - zwycięzca II  (20.00, Ad-Da'ajin)

środa, 14 grudnia
półfinał: zwycięzca III - zwycięzca IV (20.00, Al-Chaur)

sobota, 17 grudnia
mecz o 3. miejsce                     (16.00, Ar-Rajjan)

niedziela, 18 grudnia
finał                                 (16.00, Ad-Da'ajin)

(PAP)




Najpopularniejsze

Zobacz także