Oferta pracy – Serwisant dystrybutorów wody – Île-de-France

Region: Île-de-France

Miejsce ogłoszenia: BAGNOLET

Telefon:

Dodane przez: Magda

Cena:

Wyświetlono: 242 razy

Francuska firma „DESALTERA” zajmująca się wynajmem i sprzedażą dystrybutorów wody, szuka pracownika na stanowisko: SERWISANT.

Miejsce pracy: BAGNOLET

Zadania:
– naprawa i serwisowanie dystrybutorów wody (zapewniamy szkolenie w miejscu pracy)
– prace magazynowe i pomocnicze
– rzetelne wykonywanie swoich obowiązków

Wymagania:
– prawo jazdy kat. B
– dużym plusem będzie podstawowa znajomość hydrauliki

Oferujemy:
– umowę o pracę na pełen etat
– terminowo wypłacane wynagrodzenie
– niezbędne wyposażenie i narzędzia do wykonywania pracy

Praca polega na naprawie, serwisowaniu i instalacji maszyn do wody oraz dbaniu o wygląd i zaopatrzenie warsztatu -zapewniamy szkolenie w języku polskim.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV bezpośrednio na e-mail firmowy:
contact@desaltera.fr
Więcej informacji pod nr tel: 0664750918 w godz: 7 -17