Agencja pracy – Poszukujemy kelnerki na sezon zimowy, praca z zakwaterowaniem i wyżywieniem – Francja

Region: Francja

Miejsce ogłoszenia: Francja

Telefon: 501061278

Dodane przez: Łukasz

Cena:

Wyświetlono: 54 razy

Treść ogłoszenia:

Kelnerka – Francja
Nr referencyjny: Francja/kel/2019

Wymagania:

– bardzo dobra znajomość języka francuskiego,
– mile widziana znajomość języka angielskiego/niemieckiego,
– wysoki poziom kultury osobistej,
– bardzo dobra organizacja pracy.

Obowiązki:
– przyjmowanie zamówień i obsługa gości restauracji hotelowej,
– serwowanie potraw, napoi, wina,
– dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy,

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– zakwaterowanie,
– wyżywienie,
– organizację przejazdu,

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy jobers@wp.pl w tytule wiadomości należy podać numer referencyjny: Francja/kel/2019.
W CV proszę umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).