Agencja pracy tymczasowej – Spawacze 135,136,138

Region: Owernia-Rodan-Alpy

Miejsce ogłoszenia: La Bathie

Telefon:

Dodane przez: IPF

Cena:

Wyświetlono: 49 razy

IPF Group, firma specjalizująca się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych poszukuje pracowników do pracy we Francji na stanowisko:

SPAWACZ 135, 136, 138

Branża: Konstrukcje stalowe, maszyny
Data rozpoczęcia pracy: 21.05.2018

Opis stanowiska:
Spawanie metodą 135, 136, 138.
Spoiny pachwinowe, doczołowe, szlifowanie spawów, spawanie półautomatem,również spawanie na obrotniku

Wymagania:
– doświadczenie na podobnym stanowisku
– aktualny certyfikat 136, 138
– dyspozycyjność do wyjazdu za granicę
– mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie i premie
– pracę w polskim zespole
– zorganizowany transport i zakwaterowanie
– bezpłatny i zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy

Proszę o przesyłanie CV na adres mailowy rafal.matusiak@ipf.jobs