Agencja pracy tymczasowej – Spawacz Mig/Mag – Francja

Region: Francja

Miejsce ogłoszenia: Hauts-de-France

Telefon: 786865099

Dodane przez: Agnieszka Wojtacka

Cena:

Wyświetlono: 72 razy

Treść ogłoszenia:

Spawacz MIG/MAG
IPF Group – lider na rynku pośrednictwa pracy – dla swojego Klienta będącego siecią znanych hoteli we francuskich kurortach, poszukuje pracowników na stanowisko:

Nasz klient to – stabilna firma zajmująca się realizacją kompletowania zamówień i zestawów cięcia metali. Posiadają duży plac produkcyjny, w którym łatwo o rozwijanie umiejętności w dziedzinie CNC jak i spawalniczy. Stosują najlepsze procesy produkcyjne w poszukiwaniu doskonałości i jakości.

Zakres obowiązków:
– spawanie półautomatem i zrobotyzowane,
– spawanie elementów wytwarzanych w takich branżach jak: rolnictwo, kolej, transport

Wymagania:
– min.2 letnie doświadczenie,
– gotowość podjęcia pracy w cyklu 2 zmianowym,
– czytanie rysunku technicznego,

Oferujemy:
– Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne)
– Pełne ubezpieczenie zdrowotne (Carte Vital)
– Składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)
– Po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)
– Okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
– Prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
– Pracę w polskim zespole
– Zorganizowany transport i zakwaterowanie
– Bezpłatny i zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy
– Zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
– Wsparcie polskiego koordynatora
– 100 € premii za polecenie pracownika

Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu aplikuj na e-mail: rekrutacja@ipf.jobs