Agencja pracy – Szef kuchni i zastępca Francja – Owernia-Rodan-Alpy

Region: Auvergne-rhone-alpes

Miejsce ogłoszenia: Owernia

Telefon: 587664855

Dodane przez: Interima Polska

Cena: 11,5

Wyświetlono: 297 razy

Interima Polska Sp. z o.o., posiadająca certyfikat Agencji Zatrudnienia o numerze 12876, prowadzi obecnie rekrutację, na zlecenie swojego klienta, na stanowisko:

szefa kuchni i zastępcy

ilość wolnych miejsc: 2
Miejsce pracy: Owernia, Rodan Alpy, 20 km od Genewy

Nr. referencyjny: SZK/FR/2019

Wymagania:
⇒ Poszukujemy pracownika do hotelu/restauracji w Owerni
⇒ Praca 35 na tydzień
⇒ Możliwa praca dla 1 zastępcy szefa kuchni
⇒ Dbałość i staranne wykonywanie obowiązków
⇒ Gotowość do wyjazdu
⇒ Brak nałogów i kultura osobista
⇒ Motywacja, doświadczenie i chęć do pracy od poniedziałku do piątku
⇒ Komunikatywna znajomość j. francuskiego
⇒ Dla szefa kuchni mile widziane doświadczenie zebrane we Francji i znajomość kuchni francuskiej
⇒ Dodatkowym atutem będzie dobra znajomość francuskiego

Obowiązki:
⇒ Asysta szefowi kuchni w przygotowywaniu dań
⇒ Zastępowanie szefa kuchni w trakcie jego nieobecności
⇒ Układanie menu
⇒ Pomoc w wyborze dostawców
⇒ W razie potrzeby pokierowanie zespołem
⇒ Godziny pracy 35-45 tygodniowo w zależności od zapotrzebowania

Oferujemy:
⇒ Pracę w sezonie wiosenno-letnim
⇒ Zakwaterowanie
⇒ Wyżywienie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: biuro@interima.pl wraz z załączeniem następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).” W tytule wiadomości prosze podać nr freferencyjny SZK/FR/2019. Interima Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.