Agencja pracy – Stolarz w Alpach Francuskich – Francja

Region: Francja

Miejsce ogłoszenia: Aigueblanche

Telefon: 536970600

Dodane przez: InterKadra

Cena:

Wyświetlono: 58 razy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko: Stolarz

Nr ref: STO/0619/OP

Miejsce pracy: Aigueblanche, Alpy Francuskie

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
ekwiwalent żywieniowy 9,70 euro/dzień,
płatne nadgodziny,
płatne godziny spędzone w samochodzie,
darmowe zakwaterowanie.

Zadania

osadzanie okien, drzwi, schodów, podłogi, ścian,
produkcja i montaż mebli z drewna i aluminium.

Oczekujemy:

doświadczenia w ww. pracach
komunikatywnej znajomość języka francuskiego,
prawa jazdy kat. B,
umiejętność pracy ze szkłem (mile widziana)
własnej skrzynki z narzędziami ( za skrzynkę z elektronarzędziami przysługuje dodatkowa premia + 50 EUR brutto/miesiąc).

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.