Agencja pracy – Stolarz – Owernia-Rodan-Alpy

Region: Auvergne-rhone-alpes

Miejsce ogłoszenia: Chambery

Telefon: 607901319

Dodane przez: INTERIMAX

Cena:

Wy┼Ťwietlono: 317 razy

Tre┼Ť─ç og┼éoszenia:

INTERIMAX nale┼╝y do grupy HRBC Sp. z o.o. Nr certyfikatu agencji: 13276. W obszarze zatrudnienia realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsi─Öbiorstw od ponad 10 lat! Przez ten okres zaufa┼éo nam wielu klient├│w biznesowych i indywidualnych! Jeste┼Ť ciekaw? Nie zwlekaj – APLIKUJ!

Zadania:
ÔÇó monta┼╝ stolarki w mieszkaniach (parkiety, pod┼éogi, listwy przypod┼éogowe, balustrady, schody, tarasy, drzwi, okna, meble itd.)
ÔÇó obs┼éuga elektronarz─Ödzi
ÔÇó praca g┼é├│wnie w pensjonatach, rezydencjach, domach prywatnych
ÔÇó przestrzeganie przepis├│w BHP i porz─ůdku w miejscu pracy

Oferujemy:
ÔÇó legalne zatrudnienie w oparciu o francusk─ů umow─Ö o prac─Ö tymczasow─ů dzi─Öki czemu jeste┼Ť cz─Ö┼Ťci─ů francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
ÔÇó stawk─Ö godzinow─ů + 10% premii (prime precarite)
ÔÇó dodatek ┼╝ywieniowy 9,20 ÔéČ netto/ dzie┼ä pracy
ÔÇó mo┼╝liwo┼Ť─ç pracy w nadgodzinach p┼éatnych wg schematu 36-43h +25%, 44-48+ 50% do stawki
ÔÇó wynagrodzenie ok. 2600ÔéČ netto przy przepracowanych 193 godzinach
ÔÇó zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80 euro
ÔÇó zawsze terminow─ů wyp┼éat─Ö wynagrodzenia
ÔÇó bezp┼éatne zakwaterowanie
ÔÇó opiek─Ö zdalnego, francuskoj─Özycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
ÔÇó pomoc w dope┼énieniu wszelkich formalno┼Ťci przed wyjazdem

Wymagania:
ÔÇó do┼Ťwiadczenie w pracy na stanowisku stolarza min. 5 lat
ÔÇó bieg┼éa obs┼éuga elektronarz─Ödzi
ÔÇó znajomo┼Ť─ç j. francuskiego jako du┼╝y atut
ÔÇó mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B
ÔÇó mile widziane do┼Ťwiadczenie w pracy we Francji
ÔÇó mile widziane posiadanie auta na wyjazd

KLAUZULA INFORMACYJNA

1. Administratorem danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzib─ů przy ul. Mogilskiej 100, 31-546 w Krakowie. Dane kontaktowe Administratora, w tym dane Inspektora Ochrony Danych, dost─Öpne s─ů pod adresem www.interimax.com.
2. Bezpo┼Ťredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych mo┼╝liwy jest pod adresem iodo@hrbcgroup.eu.
3. Dane osobowe przetwarzane s─ů w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przes┼éanie do nas zg┼éoszenia rekrutacyjnego b─Ödzie r├│wnoznaczne z wyra┼╝eniem zgody na udzia┼é w danym procesie rekrutacyjnym (art. 6.1.a RODO).
4. Dane osobowe mog─ů by─ç udost─Öpniane pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etap├│w rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. Dane mog─ů by─ç ujawniane naszym podwykonawcom wy┼é─ůcznie w zakresie ┼Ťwiadczonych dla nas us┼éug, w szczeg├│lno┼Ťci podmiotom wykonuj─ůcym us┼éugi serwisowe, doradcze, konsultacyjne, serwisowi IT i dostawcom us┼éug hostingu.
5. Dane b─Öd─ů przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego i usuni─Öte w przypadku niepodj─Öcia pracy. W przypadku wyra┼╝enia dobrowolnej zgody na udzia┼é w przysz┼éych rekrutacjach, dane b─Öd─ů przechowywane a┼╝ do momentu jej wycofania.
6. Przys┼éuguje Pa┼ästwu prawo do ┼╝─ůdania od administratora dost─Öpu do danych osobowych dotycz─ůcych swojej osoby, ich sprostowania, usuni─Öcia lub ograniczenia przetwarzania, a tak┼╝e prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do ┼╝─ůdania przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
7. W przypadku wyra┼╝onej zgody maj─ů Pa┼ästwo prawo do jej cofni─Öcia w dowolnym momencie przy czym wycofanie tej zgody nie wp┼éywa na zgodno┼Ť─ç z prawem przetwarzania, kt├│rego dokonano na podstawie zgody przed jej cofni─Öciem.
8. Informujemy także, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Brak wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach nie będzie stanowić przyczyny odmowy zatrudnienia.

Wy┼Ťlij wiadomo┼Ť─ç do osoby kt├│ra doda┼éa og┼éoszenie