Agencja pracy – Stolarz – Owernia-Rodan-Alpy

Region: Auvergne-rhone-alpes

Miejsce ogłoszenia: Bozel

Telefon: 536970600

Dodane przez: InterKadra

Cena:

Wy┼Ťwietlono: 542 razy

Tre┼Ť─ç og┼éoszenia:

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 12-letnim do┼Ťwiadczeniem na rynku. Jeste┼Ťmy firm─ů godn─ů zaufania! Oferujemy prac─Ö dostosowan─ů do Twoich kwalifikacjii potrzeb.
Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutacj─Ö na stanowisko:

Stolarz budowlany
Numer ref. STB/1219/OP
Zadania:
monta┼╝ okien, ram okiennych,
monta┼╝ boazerii drewnianych we wn─Ötrzach,
monta┼╝ listew,
monta┼╝ drzwi,
monta┼╝ kuchni,
monta┼╝ szaf drewnianych.

Oczekujemy:
do┼Ťwiadczenia na podobnym stanowisku,
gotowo┼Ťci do wyjazdu ÔÇÖod zarazÔÇÖ.

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie,
obiad w restauracji,
darmowe zakwaterowanie w komfortowych warunkach (2-3 osobowe studia),
dużo nadgodzin płatnych dodatkowo +25% i +50% do podstawowej stawki,
dodatek transportowy za przejazd Francja/Polska :141 euro brutto/3 msc,
samochód służbowy,
dodatkowe ubezpieczenie Hestia od nast─Öpstw nieszcz─Ö┼Ťliwych wypadk├│w,
legalne zatrudnienie w oparciu o polsk─ů umow─Ö o prac─Ö
praca w polskiej ekipie,
pomoc przy organizacji wyjazdu i opieka biura przez cały okres trwania kontraktu,
pomoc w dope┼énieniu wszelkich formalno┼Ťci zwi─ůzanych z wyjazdem.

Wy┼Ťlij wiadomo┼Ť─ç do osoby kt├│ra doda┼éa og┼éoszenie