Agencja pracy – Stolarz – Francja

Region: Francja

Miejsce og艂oszenia: Grenoble

Telefon:

Dodane przez: Agnieszka Gotfryd

Cena:

Wy艣wietlono: 242 razy

Tre艣膰 og艂oszenia:

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadaj膮ca certyfikat o numerze rejestru 8455, w zwi膮zku z dynamicznym rozwojem projektu, poszukuje os贸b ch臋tnych do pracy na stanowisku: Stolarz

Miejsce pracy: Francja, rejon Grenoble
Termin rozpocz臋cia: jak najszybciej

Opis stanowiska:
– k艂adzenie pod艂贸g z paneli drewnianych
– praca przy wyka艅czaniu obiektu hotelowego
– praca z narz臋dziami mechanicznymi: pi艂y, wiertarki, szlifierki, grubo艣ci贸wki

Wymagania:
– do艣wiadczenie na podobnym stanowisku
– motywacja do pracy
– odpowiednie kwalifikacje zawodowe
– gotowo艣膰 oraz ch臋膰 wyjazdu do pracy na terenie Francji
– samodzielno艣膰, dok艂adno艣膰, dobra organizacja pracy

Oferujemy:
– prac臋 w renomowanej mi臋dzynarodowej firmie
– praca na pe艂ny etat
– zakwaterowanie w bliskiej odleg艂o艣ci od miejsca pracy
– zatrudnienie na podstawie umowy o prac臋 tymczasow膮
– atrakcyjne wynagrodzenie
– dynamiczny i rozwojowy zesp贸艂, przychylnie nastawiony do pracownik贸w z Polski
– opiek臋 polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane prosimy o przes艂anie CV na adres: agnieszka.gotfryd@europajob.pl, wpisuj膮c w tytule nazw臋 stanowiska.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania si臋 z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzib膮 w Krak贸w 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane s膮 dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyra偶enia przez Pani膮/Pana wyra藕nej i dobrowolnej zgody tak偶e dla potrzeb przysz艂ych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dost臋pu do tre艣ci swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie okre艣lonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz akt贸w wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyra藕nej zgody.

Wy艣lij wiadomo艣膰 do osoby kt贸ra doda艂a og艂oszenie