Agencja pracy – Stolarz – Francja

Region: Francja

Miejsce ogłoszenia: Bozel

Telefon: 536 970 600

Dodane przez: InterKadra

Cena:

Wyświetlono: 64 razy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko: Stolarz

Nr ref: STO/0619/OP

Miejsce pracy: FRANCJA, BOZEL

Oferujemy:

pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
stawka godzinowa 11,30 EUR brutto/ godzina,
ekwiwalent żywieniowy 10,60 EUR brutto/dzień,
dodatek transportowy PL-FR-FR-PL,
godziny nadliczbowe dodatkowo płatne,
pracę 35 godzin tygodniowo,
darmowe zakwaterowanie.

Zadania

montaż okien, drzwi, schodów, podłóg.

Oczekujemy:

doświadczenia min. 5 lat,
prawa jazdy kat. B,
wykształcenia kierunkowego,
mile widziana znajomość j. francuskiego.

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.