Agencja pracy – Spawanie zbroje┼ä- Francja – Kraj Loary

Region: Pays-de-la-loire

Miejsce ogłoszenia: Tours Francja

Telefon: 664999425

Dodane przez: Grupa Mobility

Cena:

Wy┼Ťwietlono: 87 razy

Tre┼Ť─ç og┼éoszenia:

SPAWACZ ZBROJE┼â ÔÇô PREFABRYKATY

Zadania:

ÔÇó Spawanie element├│w stalowych w oparciu o rysunek techniczny
ÔÇó Przygotowywanie element├│w dla zbrojarzy (praca na hali)
ÔÇó Mo┼╝liwa praca na budowie

Wymagania:

ÔÇó Do┼Ťwiadczenie w prefabrykacji stali zbrojeniowej min. 3 lata
ÔÇó Do┼Ťwiadczenie przy spawaniu (mi┼ée widziane aktualne certyfikaty spawacza)
ÔÇó Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz w┼éasny samoch├│d na wyjazd

Praca polega na spawaniu półautomatem zbrojeń oraz na sczepianiu elementów.

Dojazd do pracy samochodem służbowym, koszt dojazdów pokrywa Pracodawca.

Kontrakt na 13 miesi─Öcy.
Wynagrodzenie + premie
Zakwaterowanie zapewnione, koszt pokrywa Pracodawca.
Umowa francuska.
Premia na koniec kontraktu oraz premia za dodatek urlopowy.
Dieta.

Mile widziane prawo jazdy i znajomo┼Ť─ç j─Özyka francuskiego.

Wy┼Ťlij wiadomo┼Ť─ç do osoby kt├│ra doda┼éa og┼éoszenie