Agencja pracy – Spawacz TIG 2700 euro netto ! Bez języka! – Francja

Region: Francja

Miejsce ogłoszenia: Mothern

Telefon: 504402991

Dodane przez: Małgorzata

Cena: 2700

Wyświetlono: 144 razy

IPF Group jest liderem wśród firm zatrudniających spawaczy na terenie Francji. Nasza firma od 10 lat specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych.

Stanowisko: Spawacz TIG
Miejsce pracy: Francja okolice Mothern
Planowana data rozpoczęcia pracy: zaraz

Zakres obowiązków:
-spawanie chłodnic, drążków łączących i rur metodą TIG

Wymagania:
-aktualny certyfikat TIG
-doświadczenie w spawaniu metodą TIG
-gotowość do wyjazdu na 3 miesiące z możliwością stałego zatrudnienia
-konieczność zabrania ze sobą kombinezonu i butów robocznych

Zarobki: 2200-2700 euro netto „na rękę”

Oferujemy:
Oferujemy
• Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne)
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premia ( premia dzienna 15,00 euro za dzień kalendarzowy)
• Składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)
• Po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)
• Okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
• Prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp
• Pracę w polskim zespole
• Zorganizowany transport i zakwaterowanie
• Zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
• Wsparcie polskiego koordynatora
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia, Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Group SA oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.”

Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem:

tel. 504-402-991