Agencja pracy – Spawacz MIG – MAG – Kraj Loary

Region: Pays-de-la-loire

Miejsce ogłoszenia: Nantes

Telefon: 12 349 09 92

Dodane przez: EuropaJOB

Cena:

Wy┼Ťwietlono: 116 razy

Tre┼Ť─ç og┼éoszenia:

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadaj─ůca certyfikat o numerze rejestru 8455, w zwi─ůzku z dynamicznym rozwojem projektu, poszukuje os├│b ch─Ötnych do pracy na stanowisku: Spawacz MIG-MAG

Miejsce pracy: Francja ÔÇô okolice Nantes / Laval
Termin: Praca od zaraz do ┼Üwi─ůt Bo┼╝ego Narodzenia

Opis stanowiska pracy:
– praca w zak┼éadzie produkuj─ůcym maszyny rolnicze
– prace ┼Ťlusarskie
– monta┼╝ na podstawie rysunku technicznego
– spawanie element├│w metodami MIG-MAG

Wymagania:
– co najmniej 3-letnie udokumentowane do┼Ťwiadczenie jako monter/spawacz w metodzie MIG/MAG
– umiej─Ötno┼Ť─ç spawania w metodzie MIG/MAG
– mile widziane do┼Ťwiadczenie w pracy na terenie Francji
– dobra znajomo┼Ť─ç pracy na podstawie rysunku technicznego
– umiej─Ötno┼Ť─ç obs┼éugi narz─Ödzi ┼Ťlusarskich

Oferujemy:
– zatrudnienie na podstawie umowy o prac─Ö tymczasow─ů
– atrakcyjna stawka godzinowa + dodatki
– zwrot koszt├│w za przejazd Polska ÔÇô Francja
– zagwarantowane i zorganizowane bezp┼éatne dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
– zakwaterowanie op┼éacone przez pracodawc─Ö
– nadgodziny p┼éatne o 25% i 50% wi─Öcej (du┼╝a liczba nadgodzin ÔÇô praca do 48h tydzie┼ä)

Osoby zainteresowane prosimy o przes┼éanie CV na adres: rekrutacja@europajob.pl wpisuj─ůc w tytule nazw─Ö stanowiska.

Klauzula dotycz─ůca przetwarzania danych osobowych:
Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzib─ů w Krak├│w 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane s─ů dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyra┼╝enia przez Pani─ů/Pana wyra┼║nej i dobrowolnej zgody tak┼╝e dla potrzeb przysz┼éych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dost─Öpu do tre┼Ťci swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie okre┼Ťlonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz akt├│w wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyra┼║nej zgody.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania si─Ö z wybranymi kandydatami.

Wy┼Ťlij wiadomo┼Ť─ç do osoby kt├│ra doda┼éa og┼éoszenie