Agencja pracy – Spawacz MIG – MAG – Francja

Region: Francja

Miejsce og艂oszenia: Nantes

Telefon:

Dodane przez: Europajob

Cena:

Wy艣wietlono: 184 razy

Tre艣膰 og艂oszenia:

EuropaJob to pr臋偶nie rozwijaj膮ca si臋 agencja zatrudnienia i pracy tymczasowej.
Jeste艣my obecni zar贸wno na rynku polskim, jak i na rynkach Europy Zachodniej.
Dzi臋ki wsp贸艂pracy z firmami o ugruntowanej pozycji, dajemy mo偶liwo艣膰 podj臋cia pracy zar贸wno specjalistom w swoich dziedzinach, jak i osobom chc膮cym zdoby膰 swoje pierwsze do艣wiadczenia zawodowe.

Poszukujemy os贸b ch臋tnych do pracy na stanowisku: Spawacz MIG-MAG

Miejsce pracy: zachodnia cz臋艣膰 Francji

Opis stanowiska pracy:
– praca w zak艂adzie produkuj膮cym maszyny rolnicze (spawanie m.in. kabin rolniczych)
– prace 艣lusarskie
– monta偶 na podstawie rysunku technicznego
– spawanie element贸w metodami MIG-MAG

Wymagania:
– 2-3-letnie udokumentowane do艣wiadczenie jako spawacz w metodzie MIG/MAG
– umiej臋tno艣膰 spawania w metodzie MIG/MAG
– do艣wiadczenie w pracy na terenie Francji mile widziane
– dobra znajomo艣膰 pracy na podstawie rysunku technicznego
– umiej臋tno艣膰 obs艂ugi narz臋dzi 艣lusarskich
– mile widziana mo偶liwo艣膰 wyjazdu do pracy w艂asnym samochodem (nie jest to warunek konieczny)

Oferujemy:
– zatrudnienie na podstawie umowy o prac臋 tymczasow膮
– atrakcyjna stawka godzinowa + dodatki (bonus z tytu艂u ko艅ca kontraktu, amortyzacja za w艂asny samoch贸d + zwrot za paliwo, ekwiwalent urlopowy i inne dodatki w zale偶no艣ci od zak艂adu)
– zwrot koszt贸w za przejazd Polska 鈥 Francja
– zagwarantowane i zorganizowane bezp艂atne dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
– zakwaterowanie op艂acone przez pracodawc臋
– nadgodziny p艂atne o 25% i 50% wi臋cej (du偶a liczba nadgodzin 鈥 praca do 48h tydzie艅)

Osoby zainteresowane ofert膮 prosimy o przesy艂anie CV na adres: rekrutacja europajob.pl z dopiskiem „spawacz mig-mag”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania si臋 z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzib膮 w Krak贸w 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane s膮 dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyra偶enia przez Pani膮/Pana wyra藕nej i dobrowolnej zgody tak偶e dla potrzeb przysz艂ych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dost臋pu do tre艣ci swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie okre艣lonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz akt贸w wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyra藕nej zgody.

Wy艣lij wiadomo艣膰 do osoby kt贸ra doda艂a og艂oszenie