Agencja pracy – Spawacz metodą TIG – Francja

Region: Francja

Miejsce ogłoszenia: Saint Amour

Telefon: 536 970 600

Dodane przez: InterKadra

Cena:

Wyświetlono: 78 razy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Spawacz TIG

Nr ref: STF/0619/OP

Miejsce pracy: Saint-Amour, Francja

Oferujemy:

umowa o pracę tymczasową,
zakwaterowanie zapewnione i opłacone,
dodatek transportowy-częściowy zwrot kosztów podróży,
możliwość pracy w nadgodzinach dodatkowo płatnych,
pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem,
długotrwałą współpracę,
opiekę biura przez cały okres trwania kontraktu.
Zadania

spawanie TIG, stal nierdzewna ( blachy INOX ) od 1,5mm do 3,0mm,
produkcja zbiorników z INOXA (kadzie/silosy rolnicze),
praca na podstawie rysunku technicznego.
Oczekujemy

doświadczenia 3-letniego,
motywacja,
niezależność,
podstawowa znajomość rysunku technicznego.

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.