Agencja pracy – Spawacz 135 – Francja

Region: Francja

Miejsce og艂oszenia: Amiens

Telefon: 786865099

Dodane przez: Paulina Herfort

Cena:

Wy艣wietlono: 252 razy

Tre艣膰 og艂oszenia:

Firma IPF Group, lider w艣r贸d firm oferuj膮cych propozycje pracy we Francji, poszukuje Spawaczy 135:

Zadania:
– spawanie metod膮 135
– spawanie cz臋艣ci maszyn rolniczych
– znajomo艣膰 rysunku technicznego
– obr贸bka metalu np. ciecie i szlifowanie

Wymagania:
– do艣wiadczenie na podobnym stanowisku
– znajomo艣膰 podstaw j臋zyka francuskiego b臋dzie atutem

Oferujemy:
– francusk膮 umow臋 o prac臋
– atrakcyjne wynagrodzenie
– zorganizowane zakwaterowanie
– prac臋 w polskim zespole
– premi臋 dzienn膮 i miesi臋czn膮
– zdalne za艂atwienie formalno艣ci zwi膮zanych z zatrudnieniem

Je偶eli jeste艣 zainteresowany szczeg贸艂ami oferty pracy prze艣lij CV na adres mail paulina.herfort@ipf.jobs lub skontaktuj si臋 telefonicznie pod nr tel. 786865099

Uprzejmie informujemy, 偶e skontaktujemy si臋 tylko z wybranymi kandydatami.

rosimy o dopisanie nast臋puj膮cej klauzuli w tre艣ci przesy艂anego CV: 鈥歐yra偶am zgod臋 na przetwarzanie podanych danych osobowych przez sp贸艂k臋 IPF Group SA z siedzib膮 w Poznaniu oraz inne sp贸艂ki z grupy IPF a tak偶e przez obecnych i przysz艂ych klient贸w sp贸艂ek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia. Wyra偶am r贸wnie偶 zgod臋, aby sp贸艂ka IPF Group SA oraz sp贸艂ki z grupy IPF mog艂y przes艂a膰 mi informacje dotycz膮ce innych rekrutacji w przysz艂o艣ci鈥.

Wy艣lij wiadomo艣膰 do osoby kt贸ra doda艂a og艂oszenie