Agencja pracy – Produkcja okien – Kraj Loary

Region: Kraj Loary

Miejsce ogłoszenia: Nantes

Telefon: 664999425

Dodane przez: Marcin Barsul

Cena:

Wyświetlono: 104 razy

Treść ogłoszenia:

Praca na produkcji okien ( okolice Nantes)

OBOWIĄZKI:
*Praca przy produkcji okien z aluminium oraz PCV
*Składanie aluminiowych i plastikowych ram i innych
elementów okiennych
*Wiercenie i skręcanie części okien
*Montaż uszczelek i szyb

Poszukujemy OSÓB Z DOŚWIADCZENIEM na wyżej wymienionym stanowisku.

Oferujemy:

*Legalne zatrudnienie na francuskich warunkach
*Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
*Stałą pracę
*Zakwaterowanie zapewniane i opłacone przez pracodawcę
*Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
*Atrakcyjne wynagrodzenie
*Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
*Możliwość nadgodzin

Tylko osoby z doświadczeniem. Atrakcyjne wynagrodzenie. Nadgodziny . 784584110 lub 664999425