Agencja pracy – Produkcja- drewniane ogrodzenia rolnicze – Nowa Akwitania

Region: Nowa Akwitania

Miejsce ogłoszenia: Chamberet

Telefon: +48697800757

Dodane przez: INTERIMAX

Cena:

Wyświetlono: 76 razy

INTERIMAX, firma należąca do grupy HRBC. Numer certyfikatu agencji: 13276.

Dla naszego francuskiego klienta poszukujemy obecnie 3 osób do podjęcia pracy przy produkcji małych elementów drewnianych, montowanych w zagrodach w gospodarstwach rolnych.

Zadania:
– obsługa narzędzi do obróbki drewna
– produkcja płotów i drewnianych pali (do ogrodzeń np. dla drobiu, stadniny koni itp.)
– przenoszenie gotowych elementów
– maszyny do produkcji są zaprogramowane i obsługiwane przez wykwalifikowanych pracowników

Wymagania:
– duże zdolności manualne
– duża motywacja i chęci do pracy
– precyzja, dokładność
– mile widziane doświadczenie w pracy z drewnem/ na produkcji
– mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B

-francuską umowę o pracę tymczasową
-stawkę godzinową+ 10% premii (prime precarite)
-możliwość podjęcia dłuższej współpracy
-możliwość pracy w nadgodzinach płatnych+ 25% i +50%
-bezpłatne zakwaterowanie
-opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
-pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

APLIKUJ: https://interimax.com/oferty-pracy/pracownik-produkcji-plotow-i-ogrodzen/

Administratorem danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31- 546 Kraków.