Agencja pracy – Produkcja- drewniane ogrodzenia rolnicze – Nowa Akwitania

Region: Nowa Akwitania

Miejsce og艂oszenia: Chamberet

Telefon: +48697800757

Dodane przez: INTERIMAX

Cena:

Wy艣wietlono: 209 razy

Tre艣膰 og艂oszenia:

INTERIMAX, firma nale偶膮ca do grupy HRBC. Numer certyfikatu agencji: 13276.

Dla naszego francuskiego klienta poszukujemy obecnie 3 os贸b do podj臋cia pracy przy produkcji ma艂ych element贸w drewnianych, montowanych w zagrodach w gospodarstwach rolnych.

Zadania:
– obs艂uga narz臋dzi do obr贸bki drewna
– produkcja p艂ot贸w i drewnianych pali (do ogrodze艅 np. dla drobiu, stadniny koni itp.)
– przenoszenie gotowych element贸w
– maszyny do produkcji s膮 zaprogramowane i obs艂ugiwane przez wykwalifikowanych pracownik贸w

Wymagania:
– du偶e zdolno艣ci manualne
– du偶a motywacja i ch臋ci do pracy
– precyzja, dok艂adno艣膰
– mile widziane do艣wiadczenie w pracy z drewnem/ na produkcji
– mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B

-francusk膮 umow臋 o prac臋 tymczasow膮
-stawk臋 godzinow膮+ 10% premii (prime precarite)
-mo偶liwo艣膰 podj臋cia d艂u偶szej wsp贸艂pracy
-mo偶liwo艣膰 pracy w nadgodzinach p艂atnych+ 25% i +50%
-bezp艂atne zakwaterowanie
-opiek臋 zdalnego koordynatora przez ca艂y czas trwania kontraktu
-pomoc w dope艂nieniu wszelkich formalno艣ci przed wyjazdem

APLIKUJ: https://interimax.com/oferty-pracy/pracownik-produkcji-plotow-i-ogrodzen/

Administratorem danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzib膮 w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31- 546 Krak贸w.

Wy艣lij wiadomo艣膰 do osoby kt贸ra doda艂a og艂oszenie