Agencja pracy – Pracownik tartaku – Grand Est

Region: Grand-Est

Miejsce ogłoszenia: Jasseines

Telefon: 536970600

Dodane przez: InterKadra

Cena:

Wyświetlono: 607 razy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku.

Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia

Pracownik tartaku
Numer ref. PTF/1219/OP
Zadania:
obsługa pił,
praca przy drewnie dębowym.
Oczekujemy:

doświadczenia,
mile widziane certyfikaty,
dobra sprawność fizyczna.
Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę,
stawkę 11 € brutto/h + płatne nadgodziny +25% i 50%
w pełni wyposażone mieszkanie,
samochód służbowy,
opiekę biura przez cały czas trwania kontraktu,
pomoc w dopełnieniu formalności.

Prosimy aplikować poprzez link: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Pracownik-tartaku/5332-3425-25-in1-3292.html