Agencja pracy – Pomocnik montera instalacji (CO, wod-kan – mile widziane chłodnictwo) – Île-de-France

Region: Île-de-France

Miejsce ogłoszenia: Paryż

Telefon: 12 349 09 92

Dodane przez: EuropaJOB

Cena:

Wyświetlono: 134 razy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Pomocnik montera instalacji (CO, wod-kan – mile widziane chłodnictwo)

Lokalizacja pracy: Paryż, Francja

Opis stanowiska:
– zgrzewanie, zaciskanie, lutowanie połączeń rur, wiercenie otworów, gwintowanie, szlifowanie, uszczelnianie złącz kielichowych, klejenie, składanie, izolowanie (Armaflex)
– praca w budynkach mieszkalnych (wielorodzinnych), biurowcach; chłodnictwo: praca w sklepach, magazynach, zakładach pracy

Wymagania:
– mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (niewymagane – możliwe przyuczenie do pracy)
– umiejętność posługiwania się różnego rodzaju narzędziami : klucze, przecinaki, młotek, gwintownica, giętarka, szlifierka kątowa, młot do kucia pneumatycznego, wkrętarka elektryczna, zaciskarka, sprzęt do spawania gazowego (palnik)
– sumienność, dokładność
– przestrzeganie zasad BHP

Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
– stabilną pracę od zaraz w renomowanej firmie w pełnym wymiarze godzin
– umowę o pracę tymczasową
– stawka godzinowa + dodatki
– przyuczenie do pracy w przypadku braku doświadczenia
– bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
– zorganizowane dojazdy z mieszkania do miejsca pracy
– nadgodziny dodatkowo płatne

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@europajob.pl z dopiskiem „Pomocnik montera instalacji”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.