Agencja pracy – Pomoc sprzątająca – Korsyka

Region: Korsyka

Miejsce ogłoszenia: Porto Veccio

Telefon: 536 970 600

Dodane przez: InterKadra

Cena:

Wyświetlono: 128 razy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pomoc sprzątająca

Nr ref: SPR/0619/OP

Miejsce pracy: Korsyka: Porto-Vecchio

Oferujemy:

umowę o pracę tymczasową,
zakwaterowanie zapewnione i opłacone,
stawkę godzinową 10,30 EURO,
pracę w wymiarze 35h/tydzień,
pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem,
pracę w okresie letnim (maj-wrzesień).

Zadania:

sprzątanie apartamentów, ośrodków turystycznych, domów prywatnych.

Oczekujemy:

prawo jazdy kat. B,
doświadczenie,
posiadanie własnego samochodu mile widziane,
mile widziana znajomość języka anielskiego.

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.