Agencja pracy – Płytkarz – Francja

Region: Francja

Miejsce ogłoszenia: Aigueblanche

Telefon: 536 970 600

Dodane przez: InterKadra

Cena:

Wyświetlono: 86 razy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Nr ref: PŁY/0619/OP

Miejsce pracy: Aigueblanche, Francja

Oferujemy:

umowę o pracę tymczasową,
darmowe zakwaterowanie,
dodatek transportowy do 9 EUR brutto,
dodatek żywieniowy 9,52 EUR/dzień,
premie świąteczne,
samochód służbowy,
pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem,
możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.

Zadania:

układanie płytek w ekskluzywnych willach i hotelach: łazienki, baseny, hammamy.

Oczekujemy:

doświadczenia w pracy jako płytkarz,
dokładności, staranności,
motywacji do pracy,
gotowości do pracy za granicą.

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.