Agencja pracy – Operator – ustawiacz tokarki CNC – Francja

Region: Francja

Miejsce ogłoszenia: Marnaz

Telefon: 695443140

Dodane przez: Katarzyna Gaweł

Cena: 2500

Wyświetlono: 80 razy

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2017 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego klienta z branży lotniczej poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Operator – ustawiacz tokarki CNC / Francja

Zakres obowiązków:

• Praca w systemie 2 zmianowym
• Produkcja komponentów z branży lotniczej, wojskowej i przemysłowej
• Praca głównie na tokarkach wielowrzecionowych z 6 osiami – ustawianie, programowanie maszyny

Wymagania na stanowisko:

• Wykształcenie techniczne
• Ok. 3-4 lat doświadczenia w pracy na tokarce, w branży lotniczej lub pokrewnej
• Umiejętność ustawiania, programowania tokarki
• Znajomość jęz. francuskiego i/lub angielskiego

W zamian oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę
• Pierwsza umowa na okres próbny, na 3 miesiące
• Atrakcyjną stawkę: 2000-2500 EUR netto/miesięcznie
• Darmowe zakwaterowanie przez pierwsze 3 miesiące
• Opiekę medyczną

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ lub na adres email katarzyna.gawel@adecco.com / agnieszka.stalgo@adecco.com