Agencja pracy – Operator gi臋tarki – Francja

Region: Francja

Miejsce og艂oszenia: Nantes

Telefon: 12 349 09 92

Dodane przez: EuropaJOB

Cena:

Wy艣wietlono: 275 razy

Tre艣膰 og艂oszenia:

EuropaJob to pr臋偶nie rozwijaj膮ca si臋 agencja zatrudnienia i pracy tymczasowej. Jeste艣my obecni zar贸wno na rynku polskim, jak i na rynkach Europy Zachodniej. Dzi臋ki wsp贸艂pracy z firmami o ugruntowanej pozycji, dajemy mo偶liwo艣膰 podj臋cia pracy zar贸wno specjalistom w swoich dziedzinach, jak i osobom chc膮cym zdoby膰 swoje pierwsze do艣wiadczenia zawodowe. Poszukujemy os贸b ch臋tnych do pracy na stanowisku: Operator gi臋tarki

Rozpocz臋cie pracy: od zaraz
Miejsce pracy: okolice Nantes

Opis stanowiska:
– obs艂uga gi臋tarki AMADA
– organizacja miejsca pracy
– programowanie gi臋tarki, kontrolowanie przebiegu pracy
– kontrola jako艣ci

Wymagania:
– 2-3 letnie udokumentowane do艣wiadczenie na podobnym stanowisku
– umiej臋tno艣膰 ustawiania i obs艂ugi gi臋tarek
– umiej臋tno艣膰 pracy samodzielnej

Oferujemy:
– zatrudnienie na podstawie umowy o prac臋 tymczasow膮 na pe艂ny etat
– koszt mieszkania pokrywany przez pracodawc臋
– atrakcyjn膮 stawk臋 godzinow膮
– zwrot koszt贸w dojazdu na teren Francji
– zagwarantowany bezp艂atny dojazd do i z miejsca pracy do mieszkania
– nadgodziny p艂atne o 25% i 50% wi臋cej

Osoby zainteresowane ofert膮 prosimy o przesy艂anie CV na adres: rekrutacja@europajob.pl z dopiskiem „Operator gi臋tarki”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania si臋 z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzib膮 w Krak贸w 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane s膮 dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyra偶enia przez Pani膮/Pana wyra藕nej i dobrowolnej zgody tak偶e dla potrzeb przysz艂ych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dost臋pu do tre艣ci swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie okre艣lonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz akt贸w wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyra藕nej zgody.

Wy艣lij wiadomo艣膰 do osoby kt贸ra doda艂a og艂oszenie