Agencja pracy – Operator CNC – Francja

Region: Francja

Miejsce og艂oszenia: okolice Nantes

Telefon: 786865099

Dodane przez: Paulina Herfort

Cena:

Wy艣wietlono: 293 razy

Tre艣膰 og艂oszenia:

Firma IPF Group SA z siedzib膮 w Poznaniu specjalizuje si臋 w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji. Dla naszego Klienta poszukujemy pracownik贸w na stanowisko:
Operator CNC

G艂贸wne umiej臋tno艣ci:
– Obs艂uga maszyn takich jak: szlifierki elektryczne i pneumatyczne oraz maszyny do szlifowania
-D藕wigi i suwnice (szkolenie wewn臋trzne )
– Narz臋dzia skrawaj膮ce

Opis stanowiska
Pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiedzialny b臋dzie za ustawianie maszyn CNC.

Zakres obowi膮zk贸w:
– Ustawianie maszyn CNC
– Umieszczanie cz臋艣ci w maszynie
– Obs艂uga frezarki CNC 3 osiowej

Wymagania:
– Minimum roczne do艣wiadczenie
– Ch臋膰 rozwoju zawodowego
– Umiej臋tno艣膰 pracy z rysunkiem technicznym

Oferujemy:
– Zatrudnienie w oparciu o francusk膮 umow臋 o prac臋 ze wszystkimi 艣wiadczeniami (艣wiadczenia rodzinne i emerytalne)
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Premi臋 dzienn膮 w wysoko艣ci 20鈧 (za dzie艅 kalendarzowy)
– Zdalne za艂atwienie formalno艣ci zwi膮zanych z zatrudnieniem

Osoby zainteresowane szczeg贸艂ami oferty prosz臋 o przes艂anie CV na mail paulina.herfort@ipf.jobs
Kontakt telefoniczny w celu uzyskania szczeg贸艂owych informacji pod nr tel.: 786865099

Prosimy o dopisanie nast臋puj膮cej klauzuli w tre艣ci przesy艂anego CV:

Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie podanych danych osobowych przez sp贸艂k臋 IPF Group SA z siedzib膮 w Poznaniu oraz inne sp贸艂ki z grupy IPF a tak偶e przez obecnych i przysz艂ych klient贸w sp贸艂ek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia, Wyra偶am r贸wnie偶 zgod臋, aby sp贸艂ka IPF Group SA oraz sp贸艂ki z grupy IPF mog艂y przes艂a膰 mi informacje dotycz膮ce innych rekrutacji w przysz艂o艣ci.

Wy艣lij wiadomo艣膰 do osoby kt贸ra doda艂a og艂oszenie