Agencja pracy – Murarz wykończeniowy – Francja

Region: Francja

Miejsce ogłoszenia: Tuluza

Telefon: 536970600

Dodane przez: InterKadra

Cena:

Wyświetlono: 105 razy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Murarz wykończeniowy
Numer ref. MUF/1019/FR

Miejsce pracy: Tuluza

Zarobki od: 8 000 zł do 10 000 zł

Zakres obowiązków:

prace wykończeniowe,
tynkowanie/szpachlowanie
przygotowanie sufitów pod malowanie

Warunki zatrudnienia :

umowa o pracę,
ekwiwalent żywieniowy,
zakwaterowanie zapewnione i opłacone,
dodatkowo płatne nadgodziny,
dodatek transportowy,
samochód służbowy,
długotrwała współpraca,
pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem.

Wymagania:

pracowitość,
doświadczenie,
mile widziana znajomość j.francuskiego,
samodzielność.

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.