Agencja pracy – Murarz – ekipa murarzy – Owernia-Rodan-Alpy

Region: Auvergne-rhone-alpes

Miejsce og艂oszenia: departament Dr么me

Telefon: 12 349 09 92

Dodane przez: EuropaJOB

Cena:

Wy艣wietlono: 411 razy

Tre艣膰 og艂oszenia:

EuropaJob to pr臋偶nie rozwijaj膮ca si臋 agencja zatrudnienia i pracy tymczasowej.
Jeste艣my obecni zar贸wno na rynku polskim, jak i na rynkach Europy Zachodniej.
Dzi臋ki wsp贸艂pracy z firmami o ugruntowanej pozycji, dajemy mo偶liwo艣膰 podj臋cia pracy zar贸wno specjalistom w swoich dziedzinach, jak i osobom chc膮cym zdoby膰 swoje pierwsze do艣wiadczenia zawodowe. Poszukujemy os贸b ch臋tnych do pracy na stanowisku: Murarz – ekipa murarzy

Miejsce pracy: Owernia-Rodan-Alpy, departament Dr么me, Francja
Rozpocz臋cie pracy: od 18 listopada 2019

Opis stanowiska pracy:
– praca przy budowie oczyszczalni 艣ciek贸w
– kompleksowe prace murarskie
– wyr贸wnywanie, formowanie oraz demonta偶 szalunk贸w metalowych

Wymagania:
– kilkuletnie do艣wiadczenie w wykonywaniu podobnych prac
– dok艂adno艣膰 oraz samodzielno艣膰
– dobra organizacja czasu pracy
– mile widziana znajomo艣膰 j臋zyka francuskiego
– mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
– stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasow膮
– atrakcyjne wynagrodzenie zale偶ne od posiadanego do艣wiadczenia
– darmowe zakwaterowanie w pe艂ni wyposa偶one i umeblowane
– mo偶liwo艣膰 uzyskania pomocy w organizacji transportu do Francji
– nadgodziny p艂atne o 25% oraz o 50% wi臋cej
– dodatek 偶ywieniowy w kwocie 10, 10 EUR

Osoby zainteresowane prosimy o przes艂anie CV na adres: rekrutacja@europajob.pl

Klauzula dotycz膮ca przetwarzania danych osobowych:
Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzib膮 w Krak贸w 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane s膮 dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyra偶enia przez Pani膮/Pana wyra藕nej i dobrowolnej zgody tak偶e dla potrzeb przysz艂ych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dost臋pu do tre艣ci swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie okre艣lonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz akt贸w wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyra藕nej zgody.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania si臋 z wybranymi kandydatami.

Wy艣lij wiadomo艣膰 do osoby kt贸ra doda艂a og艂oszenie