Agencja pracy – Monter wykładzin podłogowych linoleum/pcv – Burgundia-Franche-Compté

Region: Burgundia-Franche-Compté

Miejsce ogłoszenia: Dijon

Telefon: 784 584 110

Dodane przez: Marcin Barsul

Cena: 12 euro netto na godzinę

Wyświetlono: 58 razy

Treść ogłoszenia:

Oferujemy:
• LEGALNĄ pracę we Francji
• zatrudnienie na WARUNKACH FRANCUSKICH
• ROTACYJNY SYSTEM PRACY
• zakwaterowanie ZAPEWNIONE PRZEZ PRACODAWCĘ
• POMOC w załatwianiu formalności przed wyjazdem oraz WSPARCIE podczas pobytu we Francji
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Zadania:
• układanie wykładzin na podłogach, ścianach m.in. na obiektach takich jak szpitale, domy spokojnej starości, apartamenty
• zgrzewanie wykładzin przed położeniem
Wymagania:
• doświadczenie jako monter wykładzin typu linoleum/PCV
• doświadczenie przy montażu wykładzin na gorąco
• precyzja w pomiarach, cięciach, odpowiednie dopasowanie, montowanie
• umiejętność posługiwania się narzędziami