Agencja pracy – Monter płyt kartonowo-gipsowych (Plakista) – Francja

Region: Francja

Miejsce ogłoszenia: Strasbourg

Telefon:

Dodane przez: Joanna

Cena:

Wyświetlono: 149 razy

Francuska agencja pracy AB2PRO działająca na rynku budowlanym od ponad 10 lat, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Monter płyt kartonowo-gipsowych

Opis stanowiska :
– Montaż płyt kartonowo-gipsowych w nowych budynkach typu : PLACOPAN, PLACOSTIL
– Montaż wewnętrznych płyt izolacyjnych (DOUBLAGE)
– Montaż sufitów podwieszanych (Armstrong)
– Przygotowywanie elementów pod montaż
– Stawianie metalowego szkieletu pod konstrukcje ścianek
– Precyzyjna realizacja
– Praca z laserem, wkrętarką, wiertarką

Wymagania:
– Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– Mile widziana jest znajomość języka francuskiego
– Wymagany własny samochód na dojazdy do pracy (1 auto na ekipę)
– Podręczne narzędzia i ubranie robocze (kask, buty ochronne) na rozpoczęcie pracy

Oferujemy :
– Kontrakt na francuskich warunkach (ubezpieczenie socjalne i zdrowotne, składki emerytalne, podatki odprowadzane we Francji)
– Do 43 godzin pracy tygodniowo
– Kontrakt na min. 4 tygodnie
– Zakwaterowanie gwarantowane
– Opieka koordynatora polskojęzycznego: tłumaczenia i administracja
– Ubranie robocze po upływie 2 tygodni pracy

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji na kj@ab2pro.com